המדריך השלם לשפת HTML5

אתר "DEVschool.co.il" גאה להציג את "המדריך השלם לשפת HTML5" מאת מומחה פיתוח התוכנה יוסי סיגורה. "המדריך השלם לשפת HTML5" הוא המקור העברי העשיר והטוב ביותר ללימוד שפת HTML5 באינטרנט. מומלץ לקוראים לחזור מדי פעם ולקרוא במדריך שכן הוא מתפתח ומתעדכן וכל העת נוספים לו ערכים חדשים, מאמרים, דוגמאות קוד, מדריכים מצולמים ועוד.

המדריך השלם לשפת HTML5 מורכב ממספר חלקים שיחדיו מכסים בצורה מושלמת את כל הנושאים הנדרשים למתכנתים ומעצבים כדי לעבוד וליצור בשפה זו :

מדריך הנושאים השלם לשפת HTML5

חלק זה של המדריך השלם לשפת HTML5 מכסה את כל הנושאים המרכזיים בשפת HTML5. תוכלו למצוא בו מאמרים ומדריכים בנושאים כגון מבנה דף HTML5, עבודה עם התכונות החדשות והתגים החדשים, עבודה במולטימדיה וגרפיקה וכן כיסוי מלא של נושאי הליבה של השפה כגון עבודה עם טפסים, רשימות, בסיסי נתונים, קישורים, טבלאות ועוד. לחלק זה במדריך מתווספים כל העת מדריכים ומאמרים חדשים ולכן מומלץ לחזור ולפקוד מעת לעת כדי להתעדכן בחדשות האחרונות ובנושאים החדשים בשפה.

מדריך התגים השלם בשפת HTML5

HTML5 Tags Tutorialחלק זה של המדריך השלם לשפת HTML5 מכיל מדריכים מפורטים של כל אחד מן התגים המרכיבים יחדיו את גוף השפה. בחלק זה של המדריך מוקדש פרק לכל אחד מן התגים בשפה וזאת בליווי הסברים, דוגמאות קוד לשימוש ובדרך כלל גם אפשרות להתנסות בעבודת התכנות בתג המדובר בעזרת מעבדת ה - HTML של אתר Devschool המאפשרת לשנות ולשחק עם הקוד ולראות באופן מיידי את תוצאות השינויים.

מדריך התגים החדשים בשפת HTML5

חלק זה של המדריך השלם לשפת HTML5 מכיל מדריכים מפורטים של כל אחד מן התגים החדשים שנוספו לשפת HTML בגרסה 5 שלה. בחלק זה של המדריך מוקדש פרק לכל אחד מן התגים החדשים בשפה וזאת בליווי הסברים, דוגמאות קוד לשימוש ובדרך כלל גם אפשרות להתנסות בעבודת התכנות בתג המדובר בעזרת מעבדת ה - HTML של אתר Devschool המאפשרת לשנות ולשחק עם הקוד ולראות באופן מיידי את תוצאות השינויים.

מדריך התגים שבוטלו בשפת HTML5

חלק זה של המדריך השלם לשפת HTML5 מכיל מדריכים מפורטים על כל אחד מן התגים שנגרעו משפת HTML5. בחלק זה של המדריך מוקדש פרק לכל אחד מן התגים שבוטלו וזאת בליווי המלצות באלו אמצעים יש להשתמש במקום תגים אלה. לכל מדריכי התגים שבוטלו מתלוות דוגמאות קוד לשימוש וכן אפשרות להתנסות בעבודת התכנות בתג המדובר בעזרת מעבדת ה - HTML של אתר Devschool המאפשרת לשנות ולשחק עם הקוד ולראות באופן מיידי את תוצאות השינויים.


 
© 2010-2013  www.Devschool.co.il | מדיניות פרטיות | מדיניות שימוש