על המדריך השלם לשפת CSS3

אתר "DEVschool.co.il" גאה להציג את "המדריך השלם לשפת - CSS3". המדריך השלם לשפת CSS3 הוא המדריך הממוחשב החמישי בסדרה של מדריכי מחשוב בשפה העברית העומדת לראות אור באינטרנט בחודשים הקרובים. קדמו למדריך זה בסדרה "המדריך השלם לשפת SQL", "המדריך השלם לשפת HTML5", המדריך השלם לשפת CSS והמדריך לשפת Javascript. הסדרה כולה נכתבת ונערכת בידי יוסי סיגורה, מומחה בעל שם לפיתוח תוכנה וטכנולוגיות אינטרנט, מתוך כוונה לשרת את קהילת מפתחי התוכנה בישראל ולהעמיד לרשותם מדריכי פיתוח  בשפה העברית.

למרות ש - CSS3 היא טכנולוגיה חדשה יחסית שהגדרתה טרם הסתיימה היא נתמכת ברמה כזו או אחרת על ידי מרבית הדפדפנים במגוון רחב מאוד של מכשירים. כמה מן החברות הבינלאומיות הגדולות והמשפיעות ביותר בעולם כגון חברת אפל, מיקרוסופט וגוגל הביעו את מחויבותן לתמיכה בטכנולוגיה זו בהווה ובעתיד. עובדה זו הופכת את השליטה ברזי השפה לחובה עבור כל מי שמעוניין להמשיך ולהיות מפתח רלוונטי בתחומים כגון אתרי אינטרנט, מכשירים נישאים כגון סמארטפונים, מסופונים וטאבלטים וכן בתחום מערכות המידע והאפליקציות האינטרנטיות.

CSS3 היא טכנולוגיה הנתמכת בידי דפדפנים במכשירים מסוגים שונים ובמערכות הפעלה שונות, החל ממחשבים שולחניים עבור דרך סמארטפונים ומכשירים ניידים אחרים וכלה בקוראי ברייל. הדוגמאות שבספר זה לעומת זאת פותחו ונבדקו בראש ובראשונה עבור מחשבים אישיים ובחלק מן המקרים גם עבור סמארטפונים.

בגלל היותה של הטכנולוגיה צעירה היא אינה נתמכת בצורה דומה (הן מבחינת קוד והן מבחינת התכונות הנתמכות) על ידי כל הדפדפנים. במדריך זה נעשה מאמץ רב להדגיש את ההבדלים בין הדפדפנים השונים ולהציע פתרונות אלטרנטיביים לתכונות שאינן נתמכות על ידי כל הדפדפנים.

תנאי השימוש במדריך

השימוש במדריך מוצע לציבור "כמות שהוא" ("As Is"). לאתר אין אחריות בשום דרך או צורה שהיא לזמינות התכנים ו/או השירותים, לאמינות ולדיוק הנתונים ולתכנים המוצגים באתר לרבות אחריות לתכנים שנמסרו לאתר ע"י הגולשים באמצעות הטלפון מערכת הטוקבקים וצדדים שלישיים.

האתר אינו אחראי לתוצאות המתקבלות מהשימוש בשירות, לאמיתותם, דיוקם, תקפותם ו/או שלמותם של התכנים שנרכשו או נמסרו דרך השירות או למידע העולה מקישורים המפנים גולשים לאתרים אחרים.

בשום מקרה לא יהיה האתר ו/או כל נציג מטעמו אחראי לכל הפסד או נזק שייגרמו לכל צד שהוא, אשר הסתמך על התכנים המופיעים בשירות האתר. כל הסתמכות של הגולש על התכנים הינה על אחריותו המלאה בלבד, האתר אינו מבצע ניפוי של המבקרים בו, הנרשמים בו ו/או מקבלי השירות הנרשמים לאתר בכל דרך וצורה ועל כן לא יהיה אחראי לכל נזק, ישיר או עקיף הנובע מהשימוש בשירות מכל סוג, אשר הוצג באתר.

זכויות יוצרים

לפי דיני זכויות היוצרים התקפים בישראל, ועל פי אמנות בין-לאומיות, זכויות היוצרים במדריך זה שייכות לבעלי האתר. זכויות יוצרים אלו חולשות, בין השאר, על טקסט, תמונות, איורים, מפות, קטעי צליל, קטעי וידיאו, גרפיקה ויישומי תוכנה (להלן: החומר המוגן), אלא אם כן נקבע באופן מפורש כי זכויות היוצרים בחומר המוגן שייכות לגורם אחר.

המשתמש רשאי לעשות "שימוש הוגן" בחומר המוגן, לפי הכללים הקבועים בדין. שימוש הוגן כולל ציטוט סביר מתוך החומר המוגן. המצטט חייב כאמור לציין את המקור לציטוט, בין אם הוא האתר ובין אם הוא גורם אחר. אסור למשתמש לעשות בחומר המוגן כל סילוף, פגימה או שינוי אחר, או כל פעולה שיש בה משום הפחתת ערך ביחס לחומר המוגן, העלולה לפגוע בכבודו או בשמו של בעל זכויות היוצרים בו. בכפוף לדיני זכויות יוצרים, אסור למשתמש להעתיק, להפיץ מחדש, לשדר מחדש או לפרסם חומר מוגן, ללא הסכמה מראש ובכתב מאת האתר.


 
© 2010-2013  www.Devschool.co.il | מדיניות פרטיות | תנאי שימוש