על המדריך השלם לשפת CSS

אתר "DEVschool.co.il" גאה להציג את "המדריך השלם ל - CSS" מאת מומחה פיתוח התוכנה יוסי סיגורה. "המדריך השלם לשפת CSS" הוא המדריך הממוחשב השלישי בסדרה של מדריכי מחשוב בשפה העברית העומדת לראות אור באינטרנט בחודשים הקרובים. קדמו למדריך זה בסדרה "המדריך השלם לשפת SQL" ו"המדריך השלם לשפת HTML 5". הסדרה כולה נכתבת ונערכת בידי יוסי סיגורה, מומחה בעל שם לפיתוח תוכנה וטכנולוגיות אינטרנט, מתוך כוונה לשרת את קהילת מפתחי התוכנה בישראל ולהעמיד לרשותם מדריכי פיתוח ברמה הגבוהה ביותר על טהרת השפה העברית.

השימוש במדריך זה הינו ללא תמורה. בעל הזכויות מתיר לקהילת המפתחים בישראל לעשות שימוש לצרכי פיתוח תוכנה בכל שורות הקוד המתפרסמות בדפי המדריך השונים. בעל הזכויות אינו מתיר לעשות שימוש בכל סוג של חומר המופיע באתר לצרכי כתיבת מדריכים או ספרים ממוחשבים או לא מומחשבים.

סדרת המדריכים הממוחשבת DEVschool.co.il היא פרי יוזמת אתר "קוד ענן" - אתר אינטרנט המוקדש כולו למאמרים, מדריכים ודוגמאות קוד בתחום מחשוב הענן, SaaS, PaaS ושירותי הענן. באתר קוד ענן תוכלו למצוא מאמרים מאירי עיניים בתחום מחשוב הענן, Web 2.0 וכן מאמרים רבים בנושאים כגון קידום אתרים ו - SEO, שיווק באינטרנט ורשתות חברתיות. אם אתם מנהלי / מפתחי / בעלי אתר ומצאתם את המדריך מועיל נודה לכם אם תוכלו להוסיף לאתרכם לינק חוזר לאתר זה בכתובת: http://www.devschool.co.il.


 
© 2010-2013  www.Devschool.co.il | מדיניות פרטיות | תנאי שימוש