דף הבית - המדריך לשפת PHP

Javascript Tutorialאתר Devschool Israel גאה להציג את "המדריך לשפת - PHP" מאת מומחה פיתוח התוכנה יוסי סיגורה. "המדריך לשפת PHP" הוא המדריך הממוחשב השישי בסדרה של מדריכי מחשוב בשפה העברית שראו אור באתר Devschool Israel בשלוש השנים האחרונות. הסדרה כולה נכתבת ונערכת בידי יוסי סיגורה, מומחה בעל שם לפיתוח תוכנה וטכנולוגיות אינטרנט, מתוך כוונה לשרת את קהילת מפתחי התוכנה בישראל ולהעמיד לרשותם מדריכי פיתוח ברמה הגבוהה ביותר על טהרת השפה העברית.

שפת PHP היא שפת צד השרת הפופולארית ביותר בעולם. מטרתה לאפשר אינטראקציה בין גולשים באתר לבין התכנים המוגשים להם. זוהי שפת תכנות המאפשרת לבוני אתרים ליצור אפליקציות, דפים ותכנים דינאמיים, המגיבים לקוראים ומאפשרים לתת להם משוב מיידי. בדרך כלל קוד PHP יוטמע ישירות בתוך דפי ה - HTML המוגשים לקורא או על ידי פניה מתוך דפי ה - HTML לספריות קוד חיצוניות שנכתבו אף הן ב - PHP.

המדריך השלם לשפת PHP מיועד למתכנתים מתקדמים כמו גם למי שאינם בעלי ניסיון תכנותי אך מעוניינים ללמוד את השפה על בוריה. לקוראי המדריך מומלץ להכיר לפני תחילת העיון בו את שפת HTML. מדריך מפורט מאוד לשפה זו מצוי באתר זה והשימוש בו כמו בכל המדריכים האחרים הוא חופשי.

כמו בכל המדריכים באתר זה רגע השקת המדריך לשפת PHP אינו סוף תהליך הכתיבה אלא רק תחילתו. שפת PHP היא שפה עשירה מאוד. בכוונת תחילה בחרנו להציג תחילה את יסודותיה ולהיעזר בקוראים שיכוונו אותנו כיצד להמשיך ולפתח את המדריך. נודה לכם מאוד אם תצרו איתנו קשר, תעירו, תבקרו ובעיקר תציעו נושאים נוספים שלדעתכם חשוב שיהיו חלק מן המדריך. טופס יצירת קשר -->

השימוש במדריך זה הינו ללא תמורה. בעל הזכויות מתיר לקהילת המפתחים בישראל לעשות שימוש לצרכי פיתוח תוכנה בכל שורות הקוד המתפרסמות בדפי המדריך השונים. בעל הזכויות אינו מתיר לעשות שימוש בכל סוג של חומר המופיע באתר לצרכי כתיבת מדריכים או ספרים ממוחשבים או לא מומחשבים. במקרה של ספק באשר לאופן השימוש במדריך יש לעיין בתנאי השימוש באתר או לפנות בכתב לבעלי האתר באמצעות טופס יצירת הקשר שבאתר.


 
© 2010-2013  www.Devschool.co.il | מדיניות פרטיות | תנאי שימוש