על המדריך השלם לשפת Javascript

Javascript Tutorialשפת Javascript היא שפת צד לקוח שמטרתה לאפשר אינטראקציה בין גולשים באתר לבין התכנים המוגשים להם. זוהי שפת תכנות המאפשרת לבוני אתרים ליצור דפים ותכנים דינאמיים, המגיבים לקוראים ומאפשרים לתת להם משוב מיידי. בדרך כלל קוד Javascript יוטמע ישירות בתוך דפי ה - HTML המוגשים לקורא או על ידי פניה מתוך דפי ה - HTML לספריות קוד חיצוניות שנכתבו אף הן ב - Javascript.

אתר "DEVschool.co.il" גאה להציג את "המדריך השלם לשפת - Javascript" מאת מומחה פיתוח התוכנה יוסי סיגורה. "המדריך השלם לשפת Javascript" הוא המדריך הממוחשב הרביעי בסדרה של מדריכי מחשוב בשפה העברית שראו אור אור באינטרנט בשנה האחרונה. קדמו למדריך זה בסדרה "המדריך השלם לשפת SQL", "המדריך השלם לשפת CSS" ו"המדריך השלם לשפת HTML 5". הסדרה כולה נכתבת ונערכת בידי יוסי סיגורה, מומחה בעל שם לפיתוח תוכנה וטכנולוגיות אינטרנט, מתוך כוונה לשרת את קהילת מפתחי התוכנה בישראל ולהעמיד לרשותם מדריכי פיתוח ברמה הגבוהה ביותר על טהרת השפה העברית.

המדריך השלם לשפת Javascript מיועד למתכנתים מתקדמים כמו גם למי שאינם בעלי ניסיון תכנותי אך מעוניינים ללמוד את השפה על בוריה. לקוראי המדריך מומלץ להכיר לפני תחילת העיון בו את שפת HTML וכן את שפת CSS. מדריכים מפורטים מאוד לשתי שפות אלה מצויים באתר זה והשימוש בהם הוא חופשי.

השימוש במדריך זה הינו ללא תמורה. בעל הזכויות מתיר לקהילת המפתחים בישראל לעשות שימוש לצרכי פיתוח תוכנה בכל שורות הקוד המתפרסמות בדפי המדריך השונים. בעל הזכויות אינו מתיר לעשות שימוש בכל סוג של חומר המופיע באתר לצרכי כתיבת מדריכים או ספרים ממוחשבים או לא מומחשבים. במקרה של ספק באשר לאופן השימוש במדריך יש לעיין בתנאי השימוש באתר או לפנות בכתב לבעלי האתר באמצעות טופס יצירת הקשר שבאתר.


 
© 2010-2013  www.Devschool.co.il | מדיניות פרטיות | תנאי שימוש